דלת עתיקה שתי כנפיים

דלת עתיקה שתי כנפיים – זה רק ג'ומה!

דלת כניסה עתיקה לבית היא כניסה מיוחדת במינה, שאהובה על אנשים רבים. כל מי שאוהב היסטוריה, נהנה לנשום את האוויר של העתיקות והתקופות הקדומות, יוכל להעריך וליהנות מדלתות כניסה עתיקות, משומרות או משוחזרות, בכניסה לבית שלו. חברת ג'ומה, בבעלותו של ג'ומה אבו נסר, מייצרת עבורכם דלתות כניסה עתיקות, כמו גם דלתות פנים עתיקות, ממגוון תקופות בהיסטוריה, ובעבודה אמנותית ומדויקת.

דלת עתיקה שתי כנפיים

בלא מעט תקופות בהיסטוריה, דלתות הכניסה לבתים פרטיים או למבנים חשובים, היו דלתות בעלות שתי כנפיים, שיצרו יחד פתח כניסה גדול במיוחד. דלת עתיקה שתי כנפיים היא למעשה שתי דלתות, שהצירים שלהם ממוקמים מצדדים מנוגדים, כמו חלון בעל שתי כנפיים. כאשר מעצבים דלת עתיקה שתי כנפיים, אפשר ליצור אווירה מרשימה וייחודית של כניסה עתיקה, מן המאות הקודמות, ומראה נפלא ויפהפה שאהוב על כל כך הרבה אנשים. דלת עתיקה שתי כנפיים היא לרוב גם גבוהה יותר מדלתות רגילות, והיא יוצרת כניסה מרהיבה ומרשימה אל הבית, בזכות גודלו של הפתח. ניתן ליצור גם דלת עתיקה שתי כנפיים בגובה סטנדרטי, במראה ייחודי ובצבעים עתיקים מרשימים.

ג'ומה

כאשר אתם רוצים לבנות דלת כניסה עתיקה לבית שלכם, ג'ומה הוא האדם שאתם מחפשים. דור רביעי למשפחה יפואית, דור רביעי לעיסוק בבנייה, בשיקום, בשיפוץ ובשחזור של פרטי בניין מכל הסוגים, העובד מתוך השראה מיוחדת ואהבה אינסופית לעבודתו. ג'ומה אבו נסר יוצר שחזורים של דלתות עתיקות ממגוון תקופות בהיסטוריה, ומאפשר לכם ליהנות מעיצוב מרהיב של כניסת הבית שלכם – או מכניסה של כל מבנה היסטורי, מוזיאון או מבנה ציבורי. ג'ומה יוצר קשר עם הרבה מאד אדריכלים ומעצבים בארץ, ומשלב את הדלתות הייחודיות שלו במבנים רבים בכל רחבי הארץ. עם ג'ומה, אתם מקבלים ייעוץ מקצועי והתאמה מושלמת של הדלת לבית שלכם, וכמובן, דלת יפהפייה, בדיוק על פי הטעם שלכם.

רוצים להכניס אורחים לבית דרך דלת עתיקה שתי כנפיים? בואו לעשות זאת עם השירות המקצועי והאיכותי, ועם מגוון הדגמים האמנותיים של ג'ומה!